E-mail Карта сайта На главную
"Чайковский текстиль" - Украина E-mail
Чайковский текстиль - Украина. Производитель смесовых тканей. Матария первична
О НАС
КАТАЛОГ ГОТОВЫЕ РЕШЕНИЯ ПРАЙС-ЛИСТ КОНТАКТ
Ткани для силовых структур, форменной, медицинской, корпоративной одежды.
 

НОВОСТИ

ИСТОРИЯ

ПРОИЗВОДСТВО

ТЕХНОЛОГИИ

ПАРТНЕРСКАЯ ПРОГРАММА

НАШИ ДОСТИЖЕНИЯ

ПРЕССА О НАС


Чайковский текстиль - Украина. Производитель смесовых тканей.

Ткани для евроспецодежды и форменной одежды

Поставщик форменной одежды.

Ткани для вашей спецодежды

З «ЛІДЕРОМ» ПО ЖИТТЮ

 

Сучасні технології виробництва та надання послуг неможливо розвивати, не створивши структуру забезпечення бізнесу. Компанія «Чайковський текстиль» реалізує свій підхід до створення такої структури, пропонуючи нове покоління тканин для спецодягу — торгову марку «ЛІДЕР».

Що ж таке «ЛІДЕР»?

«ЛІДЕР», насамперед — це торгова марка, що містить у собі концептуально нову систему просунення тканин для спецодягу та роботи з нашими клієнтами, тобто з Вами.
Чому «концептуально нова»? Для чого це потрібно? Кому це вигідно?

Усе дуже просто і водночас оригінально.

Ми пропонуємо не тільки самі тканини «ЛІДЕР», а й їх супроводження протягом усього життєвого циклу виробу з цією торговою маркою. Як це працює?

Давайте разом зазирнемо в історію.

Понад 15 років тому в Європі розпочалася підготовка до випуску тканин, гарантуючих людині максимальну безпеку та комфорт на роботі, що призвело до виникнення нового покоління тканин.

Спираючись на цей досвід, ми взяли за основу найпопулярніший у Європі змішувальний склад: 33% бавовни + 67% поліефіру. Крім того, ми врахували, що дані тканини мають складатися з однорідної змішаної пряжі, а не з ниток (які надають тканинам блиск, проте ніяк не добрі технічні властивості).

Зрозуміло, що даний склад тканин було вибрано не марно.
«ЛІДЕР». Його переваги По-перше, добре збалансований склад тканини, що сприяє забезпеченню достатніх гігієнічних властивостей її та водночас гарантує феноменальні показники міцності, а значить безпеку на роботі — й довговічність. Тести це довели, а їх результати можуть бути надані Вам за першим запитом.

По-друге, для різних сфер застосування тканини «ЛІДЕР» подано шістьма масами у діапазоні 160-^85 г/м . Тканини залежно від маси мають полотняне або саржеве переплетення.

По-третє, тканинам «ЛІДЕР» властива за природою і за¬вдяки намаганням наших фахівців дуже низька усадка оцініть самі — сумарна усадка після 50 прань не перевищує 3%).
Певно, ще довго можна перелічувати позитивні якості тканин «ЛІДЕР». Особливо відзначимо широку гаму наси¬чених кольорів, як уже відомих нашим клієнтам, так і нових, які, сподіваємось, також сподобаються Вам.

Велика популярність тканин «ЛІДЕР» забезпечена й тим, що їх можна застосовувати практично в усіх сферах виробництва. Широкий спектр пропонуємо артикулів дає змогу використовувати тканини «ЛІДЕР» для спецодягу у різних кліматичних умовах — від опалюваного приміщен¬ня до полярної станції.

Вочевидь, для компаній, чий корпоративний імідж та пізнаваємість мають велике значення, тканини «ЛІДЕР» будуть гідним вибором.

Безумовно, ми не чарівники, й створити універсальну тканину неможливо. Тому наші фахівці для максимального забезпечення потреби клієнтів ведуть розробки нових колекцій тканин, призначених, наприклад, для захисту від агресивних впливів, таких як розжарені середовища.

Вже тепер тканини «ЛІДЕР» випробувані у таких галузях:

 •  Будівництво
 •  Машинобудування
 •  Автосервіс
 •  Комунальне господарство
 •  Гірничодобувна промисловість
 •  Охорона здоров я
 •  Харчова промисловість
 •  Підприємства паливно-енергетичного комплексу
 •  Транспорті служби
 •  Служби рятування (МНС)

Ми раді зустрітися з керівниками підприємств і фірм швейної та інших галузей промисловості, провести презентацію наших тканин
з наочною демонстрацією їх властивостей — до відштовхування, масло водовідштовхування, кислотостійкість, легке брудовидалення тощо.

Ми завжди чекаємо на Вас у офісі.

Добавленно: 2005-10-25

 • Информационное письмо о тканях для специальной одежды

 • «Чайковский текстиль-Украина» – это безопасность и комфорт.

 • Пропозиція тканин нових розробок

 • Новинки «Чайковського текстилю»

 • З «ЛІДЕРОМ» ПО ЖИТТЮ

 •      
   

  На главную   Карта сайта   E-mail

  Вверх

   
   
  Чайковский текстиль. Украина, Винница.
  О НАС
  КАТАЛОГ ГОТОВЫЕ РЕШЕНИЯ ПРАЙС-ЛИСТ КОНТАКТ

  Copyright © 2005 Чайковский текстиль. Украина, Винница. Все права защищены.

  Developed by METASTUDIO